Betpas Poker Rakeback Bonusu Kuralları

Betpas poker rakeback bonusu, gün içerisinde minimum 1 kez yatırım işlemi yapan oyuncular için geçerlidir. Bonus hesaplaması ise, KlasPoker oyunlarınız üzerinden yapılacaktır. En az 10 TL ve üzeri rakeback talebinde bulunabilmeniz için; [email protected] mail adresine KlasPoker nikinizi ve kullanıcı adınızı belirterek e-posta gönderebilir veya canlı destek hattına bağlanabilirsiniz. Alacağınız bonusun çevrim şartı yoktur ve istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Betpas rakeback bonusu, sitede belirtilen genel bonus kuralları ve şartlarını da yerine getirmeyi gerektirmektedir. İlgili kurallar aşağıda belirtilmiştir.

Genel Bonus Kuralları

Bonusu çekilebilir hale getirmeniz için; anaparanızı 1 defa minimum 1,30 orandan ve bonusunuzu oranların en az 2,0 olduğu spor bahislerinde çevirmeniz gerekmektedir (10 kez). Şayet kombine kupon oynamışsanız, en az bir etkinliğe ait oranın 1,80 olması gerekmektedir. Bonusu alabilmek için yatırım işleminden sonra veya ilk 48 saatlik süre içerisinde çekim işlemi yapmamış olmanız gerekir. Bu sürede talep edilmeyen bonuslar geçersiz sayılır. Çekim işleminden sonra ilk 24 saat içerisinde yapacağınız para yatırma işlemleri için bonus verilmemektedir. Ayrıca gün içinde alabileceğiniz en fazla bonus miktarını (500 TL) aldıktan sonra yapacağınız yatırımlar için de bonus verilmeyecektir.

Betpas’da gün içinde çekebileceğiniz en fazla miktar 40.000 (Kırk Bin) TL’dir. Tek seferde yapabileceğiniz maksimum çekim miktarı 20.000 TL, alacağınız yatırım bonusları ile elde edebileceğiniz azami miktar ise bonusun 50 katıdır. Banka-kredi kartı yatırımları ve son para çekim işleminden önceki yatırımlar için bonus verilmez. Kural dışı işlem ya da hile yaptığı tespit edilen oyuncuların hesabı mazeret belirtilmeden kapatılır ve bakiyesine el konulur. Bonusları suiistimal eden veya kötüye kullanan oyuncuların ise bonusları ve bonus kazançları iptal edilir.

Betpas, herhangi bir promosona ait kural veya şartı güncelleme, değiştirme ya da promosyonu tamamen iptal etme hakkını gizli tutar. Betpas bonuslarının güncel hüküm ve şartlarını takip etme sorumluluğu üyelerin kendisine aittir. Üyelerle yaşanabilecek bir anlaşmazlık durumunda Betpas sitesi tarafından alınan kararlar geçerli olacaktır. Tüm bunların yanı sıra, betpas bonus iptali yapılmamaktadır (Bonusu hiç kullanmamış iseniz iptal edebilirsiniz).

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir