Restbet Poker Rakeback Bonusu Nasıl Kazanılır?

%50 oranında verilen Restbet poker rakeback bonusu bütün yatırım yöntemleri için ve her gün geçerlidir. KlasPoker oyunlarında masaya ödeyeceğiniz komisyon, rakeback miktarınızın hesaplanmasındaki tek unsur olacaktır. Promosyonla ilgili diğer kurallar ise konumuzun devamında verilmiştir.

Restbet Poker Rakeback Bonusu Kuralları

Restbet rakeback bonusu alabilmek için, gün içerisinde en az 50 TL yatırım yapmış olmanız gerekmektedir. Ayrıca yatırım işleminin ardından “Hesaplar Arası Transfer” sayfasına girip poker hesabınıza aktarmanız ve oynamanız gerekmektedir. Bu bonustan aynı gün içerisinde 2 defa yararlanmak için, hesabınıza minimum 50 TL daha yatırım yapmanız gerekmektedir. Poker rakeback talebini [email protected] mail adresine e-posta göndererek yapabilirsiniz (klaspoker niki ve restbet kullanıcı adınızla birlikte). Ancak bonus talebi konusunda dikkat etmeniz gereken bir detay bulunuyor; talep oluşturmak için rakeback miktarınızın en az 10 TL olması gerekmektedir.

Almaya hak kazandığınız rakeback, herhangi bir çevrim şartına tabi değildir. Dolayısıyla ister nakit olarak çekebilir, isterseniz oynamaya devam edebilirsiniz. Restbet, üyelerine sunduğu herhangi bir bonusun kural ve şartlarını güncelleme, değiştirme veya o bonusu iptal etme hakkını gizli tutar. Bonus hüküm ve şartlarını takip etmekle yükümlü olan taraf ise oyunculardır. Restbet’te yaşanabilecek herhangi bir anlaşmazlık halinde, site yönetiminin alacağı kararlar geçerli olacaktır. Restbet’te bonus iptali yapmanız söz konusu değildir, fakat bonusunuzu hiç kullanmadıysanız iptal edebilirsiniz.

Restbet Poker Rakeback Bonusu Nasıl Talep Edilir?

Restbet poker bonusu talebi için; üst menüde bulunan poker linkine tıklayın ve istediğiniz bir poker oyununa katılın. Oyunlara katıldıktan sonra sitenin sağ alt köşesinde bulunan destek linkine tıklayın ve müşteri temsilcisiyle görüşerek bonusunuzu talep edin. Talebiniz doğrultusunda, birikmiş en az 10 TL ve üzeri rakeback’ler hesabınıza anında aktarılacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir