Tombala Kayıp Bonusu Mariobet’te

Mariobet bahis sitesinin üyelerine özel sunduğu bonuslar dur durak bilmiyor! Şansınızı en üst düzeye taşıyacak bonus seçeneklerinden biri de tombala kayıp bonusu. Bu fırsattan yararlanarak kayıplarınızı telafi edecek ve çok daha fazlasını kazanma imkanı bulacaksınız. Mariobet, tombala oyunlarına özel olarak %10 kayıp bonusu sayesinde kayıplarınızı kazanca çevirme şansı sunmaktadır. Siz de bu promosyondan faydalanarak 2 günlük süre içerisindeki bütün kayıplarınız için bonus alabilir ve kazanma şansınızı bütün oyunlarda devam ettirebilirsiniz. Mariobet tombala bonusu ile şansınızı arttırmak için canlı destek hattıyla iletişim kurabilirsiniz.

Mariobet Tombala Kayıp Bonusu Nasıl Kazanılır?

Tombala kayıp bonusu, tombala oyunlarında en az 100 TL kayıp yaşayan kullanıcılara, kayıp miktarının %10’u oranında verilmektedir. Ayrıca bu promosyon, bütün yatırım seçenekleri üzerinden ortaya çıkacak kayıplar için geçerli olmaktadır. Tombala kayıp bonusunun herhangi bir çevrim şartı yoktur! Dolayısıyla bonus üzerinden kazanç elde etmeniz halinde, kazancınızı çekmeniz mümkündür. İlgili bonus ise, bu işlem sırasında hesabınızdan düşecektir.

Mariobet tombala kayıp bonusu, promosyon talebinde bulunduğunuz gün ile bir önceki gün içerisinde yaşadığınız kayıplar dikkate alınarak verilir. Şayet kaybınız var ise, geri iade bonusu almaya hak kazanabilirsiniz. Daha önceki tarihlerde gerçekleşen kayıplarınız içinse herhangi bir kayıp bonusu eklenmeyecektir. Tombala geri iade bonusu ile tek seferde 200 TL ve üzeri miktarlarda alacağınız tutarı çekmeniz mümkündür. Ancak aldığınız bonus ile oyunlara katılım sağlarsanız, ilgili bonus çekim esnasında promosyon hesabınızdan düşecektir.

Bu promosyonu talep edebilmeniz için; herhangi bir mariobet alanında bakiyenizin bulunmaması ve sonuçlanmamış kuponunuzun olmaması gerekmektedir. Aldığınız geri iade bonusundan en fazla 30 misli kadar çekim işlemi yapabilirsiniz. Bu limiti geçen miktar ise, çekim işlemi sırasında bakiyenizden düşürülür. Mariobet tombala geri iade bonusundan faydalanan üyeler, sitede belirtilen bütün kuralları ve şartları kabul etmiş sayılırlar. Bahsedilen kuralları ve bunlarla ilgili güncellemeleri takip etme sorumluluğu tamamen kullanıcılara aittir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir